Kandydat na prezydenta Białegostoku, Krzysztof Kononowicz, jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych polskich polityków na świecie.

Flagship Studios poinformowało, że firma zawiązała bliską współpracę z HabitSoft w celu stworzenia autorskiej platformy do obsługi rozgrywki sieciowej w grach. Pierwszy klient to nie byle kto, bo NAMCO BANDAI.

Pierwszą grą, która skorzysta z nowego systemu, będzie produkcja własna Flagship Studios, RPG Hellgate: London, którego premiera ma nastąpić na początku przyszłego roku.

Członkowie zespołu Flagship wywodzą się ze studia Blizzard, gdzie tworzyli m.in. Starcrafta, Warcrafta i Diablo. Wszystkie te gry cieszyły się dużą popularnością w Internecie. Nic dziwnego więc, że rozgrywka sieciowa stanowi istotny element planów firmy na przyszłość.

Autorski system o nazwie Ping0 czeka mocna konkurencja o miejsce na rynku. Firmy developerskie decydują się najczęściej na tworzenie własnych systemów obsługi rozgrywek sieciowych, dostosowanych do potrzeb swoich gier. Gotowe rozwiązania dostarcza również potentat na rynku, Gamespy Industries.

Twórcy deklarują, iż Ping0 „jest gotowym rozwiązaniem, które wymaga jedynie prostej implementacji.”

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. nie wiem skad pochodza te screeny, ale wydawalo mi sie ze gre sie reklamujeod najlepszej strony, a tu taki na oko half-life 1 graficznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here