Dzisiaj przyszła pora, aby po oficjalnych smyczach i biletach do kin Cinema City ujawnić trzecią atrakcję, jaką przygotowaliśmy z okazji I urodzin serii Kolekcja Klasyki.

Z okazji I urodzin serii Kolekcja Klasyki wraz z firmą Speed-Link mamy dla Was wyjątkowe, najnowsze słuchawki, model SL 8723 Metropolis. Ich niepowtarzalny wygląd przykuwa uwagę, a wraz z nim idą doskonałe parametry techniczne dźwięku. Słuchawki można dopasować idealnie do swojej głowy. Przydatną sprawą jest również regulacja głośności na kablu, dzięki któremu dźwięk będzie w pełni pod Twoją kontrolą.

Słuchawki SL 8723 Metropolis sprawią, że zawsze usłyszysz kiedy przeciwnik czai Ci się za plecami… A po udanej grze, jeszcze podzielisz się wrażeniami z przyjaciółmi za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu. Co zrobić żeby je mieć? To bardzo proste!

Idź do wybranego sklepu z grami komputerowymi w Polsce, kup 3 dowolne gry z serii Kolekcja Klasyki, zarejestruj je na www.cenega.pl/rejestracja, a my wyślemy do Ciebie ten wyjątkowy sprzęt. Zupełnie za darmo – bez pytań, konkursów czy losowania. Promocja trwa od 18 maja dla pierwszych 2000 osób.

Aby sprawdzić wszystkie nowe tytuły, jakie pojawią się 18 maja oraz promocje, jakie przygotowaliśmy z okazji I urodzin serii Kolekcja Klasyki zapraszamy pod adres www.kolekcjaklasyki.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWolę brzydkie
Następny artykuł8 obrazków z Devil May Cry 4

8 KOMENTARZE

  1. Soviet dokładnie klasyka i klasyka ludzie przestańcie wreszcie skoro Cenega Poland tak się cieszy to niech da zniżki o połowę na gry i zanim się obejrzy wszystkie znikną z półki wtedy będzie mogła skakać do góry hehe.

  2. soviet – to materialy prasowe, co dziwnego jest w ich publikowaniu? raphael – Twojego posta nawet nie komentuje, dorosniesz to zrozumiesz pewne rzeczy

  3. Pewnie już wszystkie słuchawki są rozesłane ^^ Raphael – tak narzekasz na te ceny jakbyś żył z jakiegoś zasiłku, 25 zł za grę to nie jest koniec świata, zwłaszcza że w KK jest sporo dobrych a nawet bardzo dobrych gier.

  4. Przeraza mnie to co czasem czytam, raphael – dopiero co byles zaufanym czlowiekiem branzy elektornicznej, teraz zas jestes specjlista ds. PR i Marketingu kim bedziesz od poniedzialku? Narzekasz na wszystko, to jakie wiadomosci maja sie ukazywac na Valhalli? Zadne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here