IBM i Vivendi Universal Games, przy współpracy z High Noon Studios i Radical Entertainment otworzyło kursy dla pracowników Vivendi, które pomogą im wykorzystać cały potencjał leżący w wymagającym procesorze Cell. IBM, który dostarczył SONY procesory, jest zawiedziony niskimi wynikami sprzedaży i robi wszystko, żeby zwiększyć wsparcie producentów dla konsoli. Za nim ma podążyć wzrost zainteresowania klientów PlayStation 3. Tak powstał pomysł organizacji doszkalających kursów. Wygląda na to, że Cell faktycznie jest niezwykle trudny w programowaniu, ale w zamian ofiarowuje ogromne zasoby mocy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. . . . no proszę i kto by pomyślał, że trzeba będzie kursy kończyć by grę napisać na PS3. to architektura X360 musi być w takim razie prosta skoro nie wymaga „doszkolenia”. Chciałbym już mieć PS3 dla siebie 🙂

  2. Przy Emotion Engine – z tego co pamiętam – Sony nie bawiło się w żadne doszkalania. Wynikiem tego była posucha na rynku gier przez dosyć długi czas. Widać tym razem nie chcą, żeby taka sytuacja się powtórzyła. Chwał im za to, może w końcu doczekamy się gier na miarę możliwości tego sprzętu. Oby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here