Szczerze przyznamy, że ten tytuł nas zaskoczył. Nigdy by nam do głowy nie przyszło, że z tego całkiem udanego filmu można zrobić grę MMO. Najwyraźniej jest to możliwe, co udowodni studio Gravity (stworzyli Ragnarok Online). 20th Century Fox właśnie ogłosiło plany wejścia na rynek gier sieciowych. Niestety na temat Ice Age Online wiemy bardzo mało. Gra ma się ukazać w trzecim kwartale przyszłego roku a gracz, czego można się było domyślić, wcieli się w sympatyczne zwierzęta znane z filmu. Odbiorcami tej pozycji MMO mają być najmłodsi wielbiciele elektronicznej rozrywki. I to już wszystko. Wciąż nie możemy uwierzyć w to, co napisaliśmy. Pójdziemy więc napić się kawy – wrócimy z kolejnymi newsami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Możliwe, że odkryto niszę. Do tej pory nie było MMO przeznaczonego dla najmłodszych dlatego projekt ma szansę powodzenia. Czy temat Epoki Lodowcowej jest najlepszy do tego typu gry – tu już bym się zastanawiał. Nie sądzę też żeby gra zainteresowała kogoś więcej niż dzieci do lat 10. Te w późniejszym wieku zazwyczaj wolą rzeczy „dla dorosłych” 🙂

 2. W teletubisie online? Czemu nie? A będą Rajdy na biuro pani rzecznik? :DAlbo quest „w poszukiwaniu zaginionej torebki”?

  • Ja tylko mam nadzieję, że będzie można ‚być’ wiewiórem. Wiewiór Rulez :)))

   Już sobie to wyobrażam – 2000 wiewiórów ganiających po serwerze. I gdzieś tam jakiś pojedynczy leniwiec. Indywidualista jakiś.

   • Już sobie to wyobrażam – 2000 wiewiórów ganiających po serwerze. I gdzieś tam jakiś pojedynczy leniwiec. Indywidualista jakiś.

    Leniwiec pół biedy. Wyobrażasz sobie co by było, gdyby był pojedynczy żołądź?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here