Zacznijmy od złej nowiny. W drugiej części bardzo dobrej strategii czasu rzeczywistego zagramy tylko Kosmicznymi Marines. Żołnierzami Imperatora pokierujemy w kampanii dla pojedynczego gracza. Dzięki temu twórcy mogą się skupić na tej części swojej produkcji i sprawić, że będzie ona stała na bardzo wysokim poziomie. Pozostałe rasy być może doczekają się swojej „przygody” w dodatkach, a już wielce prawdopodobne jest to, że już w „pdostawce” wcielimy się w ich dowódcę w trybie multiplayer (przy okazji przypominamy, że w grze nareszcie znajdziemy Tyranidów!). Tej informacji nikt jeszcze jednak nie potwierdził.

Dobra wiadomość dotyczy natomiast ilości czasu, który spędzimy przed komputerem, przechodząc kampanię dla samotnego generała. Relic stwierdziły, że listę płac zobaczymy dopiero po ponad dwudziestu godzinach zabawy. Nie jest to zły wynik.

Do naszej wiadomości możemy jeszcze dołożyć listę osiągnięć, które odblokujemy w Dawn of War 2. Znajdziecie ją w tym miejscu. Valhalla opublikuje za to najnowsze fotki z produkcji Relic. Zdjęcia wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Za kilka chwil powinniście je zobaczyć obok tej wiadomości.

Update: poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun z „Młotka”

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here