Serwis 1up poinformował, że w niedalekiej przyszłości najnowsze dzieło Hideo Kojimy zostanie wydane na produktach firmy Apple – iPod Touch oraz iPhone. Jak łatwo się domyślić otrzymało ono tytuł Metal Gear Solid Touch. Możemy więc śmiało założyć, że plotki na temat przeniesienia tej produkcji na konsolę Microsoftu jeszcze przez długi czas (albo już na zawsze) zostaną tylko i wyłącznie plotkami.

A co z grą na produktach sygnowanych charakterystycznym logo? Ta będzie bazowała na historii opowiedzianej w MGS 4 na konsoli Playstation 3. W trakcie zabawy spotkamy nawet te same postaci, które widzieliśmy na japońskim superkomputerze. Konami przygotuje dla graczy osiem etapów do przejścia, ale w przyszłości będziemy mogli pobrać kolejne z sieci. Metal Gear Solid Touch będzie oczywiście obsługiwał ekran dotykowy urządzeń, a w ramach nagrody za przechodzenie gry zdobędziemy punkty, które pozwolą nam odblokować tapety czy grafiki przedstawiające rozbudowany świat, stworzony przez Hideo Kojimę. I to już wszystko co wiemy. Słów wypowiadanych dziś przez posiadaczy przegrzewającej się, amerykańskiej konsoli nie będziemy powtarzali. Są bardzo brzydkie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Tak patryo, the next metal gear is on Apple;) Szczerze mówiąc to spodziewałem się wersji tej gry właśnie na sprzęt Apple’a. Jedyna co mnie ciekawi, to jak rozwiążą sterowanie (tylko jeden przycisk, pozostaje dotykowy ekranik). Panie zielonykaczuchu, to była ironia czy fan-boyowski tekst? Bo tego drugiego nie toleruję. . .

  2. rinquem , praktycznie kazda na gra iphona używa akcelerometru, lub ekranu dotykowego, niektóre i to , i to, wiec damy rade;)

  3. Osobiście bardzo się cieszę, bo mój ajfon jest spragniony jakiejś niezłej gierki. Szkoda że ma to być wideostrzelnica, ale z racji sterowania to chyba jedyny rozsądny wybór. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here