Ten człowiek nie odpuszcza. Kilka dni temu pisaliśmy, że Jack Thompson został pozbawiony możliwości wykonywania zawodu. Co może zrobić w takiej sytuacji były prawnik z Florydy? Oczywiście musi istnieć w mediach. I trzeba przyznać, że udaje mu się to znakomicie. Na antenie lokalnego radia oświadczył, że pociąga go kariera polityczna. Czy to wszystko na co stać Jacusia – pogromcę gier? Och nie! Jack wystosował list do sędziego Federico Moreno w którym oświadczył, że przetrzymywani w Guantanamo terroryści z Al-Kaidy mają więcej praw niż on. Pod koniec listu stwierdził, że:… Myślę, że moim „błędem” było to, że nie zabiłem 3000 osób aby udowodnić moje racje… . Jack zawsze wypowiadał swoje śmiałe tezy z pewną hmm… dezynwolturą, ale tym razem mówiąc kolokwialnie po prostu przegiął. Przedwczoraj do domu pana Thompsona zastukali Agenci Federalni. Słowa zawarte w liście po prostu wzbudziły zaniepokojenie Służb. Stąd ta „prewencyjna” wizyta. Jak widać Jack Thompson grabi sobie coraz bardziej. Ciekawe kiedy do jego domu zapukają panowie w białych kitlach i zabiorą (byłego)prawnika do pokoju bez klamek?

Co jeszcze wymyśli mister „T”? Obraża sądy, wzbudza zainteresowanie. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o tym panu. A może by tak jakiś film biograficzny? Może „Żywot Jacusia”?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Szacun dla autora za uzycie owej etymologii. Pierwszy raz spotkalem sie z takim okresleniem. . . Co do bohatera niusa. Ten gosc sie kiedys naprawde doigra. Tylko czekac, az jakis zapalony gracz-terrorysta wejdzie w posiadanie broni palnej i wpakuje mu kulke w ta pusta lysine. . . Chociaz lepiej nie, jeszcze by wyszlo, ze faktycznie gry kreuja przestepcow. ;p Na niego chyba nie ma sposobu. . .

  2. Jack na prezydenta. Wyobraźcie sobie, że z wizytą do Polski przylatuje prezydent USA Jakc Thompson wita się z Lechem Kaczyńskim, spacerują po Helu itd :)Następnego dnia gracze w Polsce schodzą do podziemia i zakładają growąSolidarność

  3. W Usa to wszytsko jest możliwe w końcu gubernatorem kaliforni jest nikt kto inny jak sam Wielki Arnold (dla przypomnienia Kulturysta ,pozniej aktor w dennych flimach i niekonczacych sie sequelach – czlowiek majacy tyle wspolnego z polityką ile czarne z białym) Wiec i może Iniciały JT beda widoczone w listopadzie nad „białą chalupa”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here