The Chronicles of Spellborn to epicka opowieść o bohaterach i ich ogromnych umiejętnościach. Grafika naprawdę ładna – polecamy galerię do wglądu.

Niestety, zapowiadany film to nie do końca tzw. „The making of” całej gry, ale jedynie reportaż z powstawanie króciutkiego trailera, pokazywanego na E3. Poza garścią informacji o procesie powstawania filmu oraz o członkach zespołu, w filmie znajdą się również alternatywne ujęcia, nie wykorzystane w końcowej produkcji.

Fanom w międzyczasie pozostaje dogłębna analiza trailera. Na ich nieszczęście nie pewna jest nawet data premiery, określana na dzień dzisiejszy jako „okolice 2007”. Bill Gates przyznał, że firma ma rozkaz celować z premierą Halo 3 tak, aby pokrzyżować plany Sony i ograniczyć sprzedaż PlayStation 3, która trafić ma do sklepów pod koniec tego roku.

Fani czekają również na film, tworzony na podstawie sagi. Historia, napisana przez Alexa Garlanda, autora scenariusza do filmu The Beach, zostanie sfilmowana i wyprodukowana pod czujnym okiem Petera Jacksona. Imię reżysera pozostaje tajemnicą, zaś premiera planowana jest na odległą przyszłość – 2008.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here