Zebraliśmy do kupy wszystko, co wiadomo o nowej grze w serii Battlefield. Chodź z nami do roku 2142. Przeczytaj zapowiedź!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBF 2142 przyjazny modderom
Następny artykułWajper Unlimited

4 KOMENTARZE

  1. Battlefield 2142 może będzie jak odgrzewany kotlet, ale ma dużą szansę nasukces rynkowy. Jego główny konkurent czyli oczekiwany także przeze mnieQuake Wars nie ukarze się w tym roku bo przecież znowu przełożona zostałapremiera na bliżej nieokreślony termin. Na pewno chętniej zagrałbym wQuake Wars ale pewno kupie Battlefield 2142 bo czekać na QW do 2007r. totrochę za długo.

  2. Zgadzam się z tobą pafun, także kupię nowego Battlefielda. . . Naprawdę szkoda, że Carmack i jego team zmienili datę premiery ET:QW :/. Coś czuje, że Battlefield 2142 podzieli los Battlefield: Vietnam – każdy wie, że była to płatna nakładka na zwykłego battlefielda :/. Ten sam engine, te same zasady. . . Tylko gorsze mapy, gdzie byli beta-testerzy!?. Z nowym Battlefieldem nie ma być takich *wpadek*. EA coś mówiło o otwartych beta-testach. Narazie widziałem tylko *Płatne dla subskybentów serwisu FilePlanet*. Śmiech na sali :). Nawet na tym muszą zarobić. . . Na dopracowywaniu własnego produktu :/. Tak czy siak – czekam. Bo lubię kolekcjonować nieśmiertelniki pokonanych wrogów 🙂

  3. Coś mi się wydaje że EA wybrało się z połamaną motyką na słońce. Mają dużą konkurencje no a grafika też rewolucyjna nie będzie więc. . .

  4. Na początku jak się dowiedziałem, że gra będzie w dalekiej przyszłości to myślałem, że najnowszy BF nie dorówna swoim poprzednikom, ale teraz jakoś już mi to nie przeszkadza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here