Od dłuższego czasu usłyszeć można głosy mówiące o tym, że E3 nie jest już tym samym wydarzeniem co kiedyś. Zmalało, osłabło. Jest po prostu mniej interesujące. Być może starzy branżowi wyjadacze rzeczywiście mają powody do narzekania. Czy gracze mogą jednak kręcić nosem kiedy widzą tytuły takie jak Bionic Commando, Resident Evil 5, Street Fighter IV, Fable 2, Gears of War 2, Halo Wars, Too Human, Dead Space, Mirror's Edge i Command&Conquer 3: Red Alert 3? Naszym zdaniem powinniśmy się cieszyć z tego, że najprawdopodobniej usłyszymy wiele ciekawych rzeczy na temat tych produkcji. Mało tego dziś uzupełniamy naszą listę o kolejnych wydawców i szalenie dobrze zapowiadające się produkcje. Sprawdźcie czego warto wypatrywać.

Bethesda Softworks

Fallout 3

D3 Publisher

Bangai-O Spirits (DS)
Ben 10: Alien Force — The Game (DS, PS2, PSP, Wii)
Naruto: Clash of The Ninja Revolution 2 (Wii)
Naruto: Path of the Ninja 2 (DS)
Puzzle Quest: Galactrix (DS, PC, X360)

Deep Silver

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (PC)

Electronic Arts (część ich gier wymieniliśmy wczoraj)

Crysis Warhead (PC)
Skate It (Wii)
Spore (PC)
Warhammer Online: Age of Reckoning (PC)

Namco Bandai

Soulcalibur IV (PS3, X360)

Natsume

Harvest Moon: Island of Happiness (DS)
Harvest Moon: Tree of Tranquility (Wii)

Sony Computer Entertainment

Killzone 2 (PS3)
LittleBigPlanet (PS3)
MotorStorm: Pacific Rift (PS3)
PixelJunk Eden (PS3)
Resistance 2 (PS3)
SIREN: Blood Curse Episode #1 [PSN] (PS3)
SOCOM: Confrontation (PS3)

Valve

Left 4 Dead (PC, X360)

XSEED Games

Little King's Story (Wii)
Valhalla Knights 2 (PSP)

Widzicie tu coś dla siebie? My na pewno będziemy się przyglądali Fallout 3, STALKER: Clear Sky, Crysis Warhead, Spore, Warhammer Online, Soul Calibur IV, Killzone 2, LittleBigPlanet, MotorStorm 2, Resistance 2 czy Left 4 Dead. Małe E3? Małe, ale jare. Na pewno nie będziemy pamiętali o ludziach narzekających na targi kiedy w sieci pojawią się pierwsze grafiki i zwiastuny filmowe, a wydawcy wyciągną kilka asów z rękawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jedyna fajna gra to Motorstorm 2. . . Na szczęście maleje ilość gier na PC a zwiększa się biblioteka na konsole- oby tak dalej.

  2. Potrafie byc czasami wybredny do bolu, i marudzic za dwoch, ale tym razem zacieram dlonie na mysl o nowym STALKER-ze, L4D i F3. To malo ? Mowia co za duzo to swinia. . lepiej miec kilka porzadnych tytulow, ktore mozna obcykac od deski do deski, niz 20 srednich, w ktore i tak nie bedziemy mieli czasu zaglebic sie bez reszty. Czekam niecierpliwie na jakies prezentacje video!

  3. Z wymienionych tu gier na żadną nie czekam. Chociaż może Gears of War 2 i Command and Conquer: Red Alert 3. A niby dlaczego to dobrze, że wychodzi mniej gier na „blaszaka”? Wyjaśnij mi proszę, bo nie rozumiem. Czy to tak dobrze, że jedna konsola żyje kosztem drugiej platformy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here