Nareszcie jest długo wyczekiwany patch do Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Pisaliśmy, że miał się pojawić, według deklaracji twórców w środę. Pojawił się we czwartek późnym wieczorem. Najważniejszą zmianą jest usunięcie DRMa oraz wzrost wydajności nawet o 30 procent. Poza tym w końcu mamy możliwość mapowania klawiszy. Razem z plikiem ważącym nieco 15 megabajtów, który możecie pobrać pod tym adresem do patcha dodano DLC „Kłopoty z Trolem”. Tak jak obiecaliśmy po instalacji patcha przeprowadzamy test dokładnie w takich samych warunkach jak w tym artykule (Test numer 1 w rozdzielczości 1920×1080). W nawiasie wyniki po instalacji patcha.

Min: 22 FPS (23)

Max: 41 FPS (42)

Avg: 30.600 FPS (33.083)

Teoretycznie COŚ tam działa jakby szybciej, ale deklarowane 30 procent chyba poszło na wódzię z Zoltanem i Jaskrem. Co ciekawe po zaaplikowaniu patcha gra uruchamia się szybciej. Niestety nadal występują pewne problemy o czym możecie się przekonać klikając w ten link

.

My zapraszamy do naszej recenzji Zabójców Królów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. U mnie tak samo – poprawa jesli jest to znikoma. Do tego instalacja patcha powylaczala mi polowe opcji graficznych i zmienila sterowanie, musialem to wszystko poprzywracac. No ale ja na wydajnosc tak bardzo nie narzekam, gra sie dobrze. Slyszalem, ze instalacja exeka z gog. com przyspieszala gre o jakies 30 %, linki gdzies tam kraza po forach poswieconych grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here