Wydana w 2001 roku Anarchy Online była dość popularnym tytułem, który przeszedł niezmiernie długą ewolucję. Pomimo faktu, że konta zarekestrowało ponad milion graczy, jej twórcy stanęli w obliczu problemów finansowych, które zmusiły ich do darmowej dystrybucji ich tytułu. W chwili obecnej firma zarabia na dodatkach, rozszerzających znacznie grę.

Program, dzięki któremu gracze mogą grać w bazową wersję gry bez żadnych opłat, trwa od 2004 roku. Choć początkowo miała to być jedynie tymczasowa forma promocji, szybko zorientowano się, że przyciąga ona dużo graczy. Od tamtej pory okres darmowej gry przedłużano kilkakrotnie. Najnowsza zmiana przedłuża ofertę do stycznia 2008 roku.

W ramach promocji gracze będą mogli zagrać nie tylko w podstawową wersję gry, ale również dodatek Notum Wars, wprowadzający do rozgrywki element gry PvP, czyli gracz-kontra-gracz.

Niskie wymagania, historia osadzona w przyszłości, rozbudowany system gry i spora społeczność powodują, że Anarchy Online jest dość popularną pozycją pośród tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze na kupno World of Warcraft lub są nim zmęczeni.

Dla tych, którzy szukają jeszcze innych alternatyw, proponujemy listę darmowych gier MMORPG.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. ja szukam darmowego MMORPG ale niestety nic ciekawego znalesc nie moge. . . moze slabo szukam ale 80% tego typu gier to koreanskie sieki. . . zastanawialem sie nad AO ale takie klimaty mnie nie kreca, ale jeszcze wszystko przedemna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here