Posiadacze Xboxów 360 już dzisiaj powinni zajrzeć na Xbox Live. Z zapowiedzi firmy Valve wynika, że wersja demonstracyjna Half-Life 2: Episode 2 będzie dostępna na usłudze sieciowej Microsoftu. W niedalekiej przyszłości zobaczyć mamy kolejne dema gier, które trafiły do „pomarańczowego pudełka”. Gracze, którzy jeszcze nie wypróbowali najnowszych przygód Gordona Freemana powinni się nimi zainteresować. Pecetowa wersja Orange Box bardzo nam się podobała (nasza recenzja tutaj). Zakładamy, że na dużym telewizorze plazmowym czy LCD gra wygląda jeszcze lepiej niż na niewielkim monitorze. Zaglądajcie więc na Xbox Live.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Gdyby jeszcze się dało pobrać demo to naprawdę byłbym w siódmym niebie. Ale jak nie od dziś wiadomo Polacy nawet dem nie mogą ściągać ale za Golda Microsoftowi owszem zapłacić mogą i bez problemów zostaną dopuszczeni do rozgrywek online. Po prostu ŻENADA. PS: Nowego dema Blacksite również nie będziemy mieli przyjemności przetestować. . .

  2. Dokładnie! Sprawa staje się powoli frustrująca, tym bardzie, że nie dotyczy to wszystkich użytkowników i nie jest to jak we wcześniejszych przypadkach problem z blokadą regionalną (tym razem to komunikat „Nie można pobrać informacji z rynku usług Xbox Live. Spróbuj później. Kod stanu: 80153005”). Człowiek wywalił 1700zł na to pudło, chce być uczciwy i nie piraci go, a oni robią problemy z pobraniem kilku gów…nych dem! Jak tak dalej pójdzie to spirace ten crap bez skrupułów. Jeśli macie ten sam problem wpisujcie się tutaj: http://forums. xbox. com/43/16877390/ShowPost. aspx#16877390

  3. Na pewno problem nie dotyczny tylko Polakow – Moja konsolka jest zarejestrowana na adres z UK, ja sam siedze w Londynie i tez nie moge pobrac tego dema.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here