Cooking Mama, „kucharska” seria tworzona przez Majesco Games na Wii i DS-a święci tryumfy na casualowym rynku. W końcu kto by nie chciał zostać świetnym kucharzem, przynajmniej w wirtualnej rzeczywistości? Namco Bandai najwyraźniej widzi, jak świat przyjął „Gotującą Mamuśkę” i szykuje teraz podobny projekt.

Wspomniana firma zapowiedziała ekskluzywnie dla Wii Food Network: Cook or Be Cooked. Brzmi to co prawda nieco jak tytuł dla horroru klasy B, ale uwierzcie na słowo – będzie to gra jak najbardziej kulinarna. Tworzona zresztą przy udziale amerykańskich kucharzy, pracujących w kanale telewizyjnym Food Network, od którego swoją nazwę wzięła rzeczona produkcja.

Poza ciekawymi przepisami i lekcjami gotowania , Namco Bandai obiecuje również możliwość zabawy wieloosobowej. W tym również tryb kooperacji, co tylko podsyca naszą i taką wielką ciekawość.

Nie wiadomo niestety, kiedy ta pozycja trafi na półki sklepowe. Ponadto, może się ona nawet nie ukazać w Europie, a to z pewnością byłaby niepowetowana strata. Mieszanie zupy Wii-motem, roztrzepywanie jajek przy użyciu „gruchy” (udajmy, że tego fragmentu tu nie ma) albo udeptywanie kapusty z pomocą balance boarda – tego nie można przegapić!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. ciekawy lead. . . newsik też, ale nie ma ciekawszych newsów odnośnie Wii? takie też są istotne, bo całkiem śmieszne. fragment o udeptywaniu kapusty z pomocą balance boarda jest całkiem całkiem, ale z tego co wiem, to kapusty się w kuchni nie udeptuje. . . a z tego co się orientuję, to mało kto w dzisiejszych czasach udeptuje kapustę. . . ja w czasie swojego krótkiego życia jeszcze się z taką osobą nie spotkałem. propozycji do wspólnego udeptywania też, jak na złość, nie otrzymałem. . . sam już nie wiem. fajne to? mam żałować, że mnie ominęło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here