Twórcy Just Cause 2, którzy niedawno zaskoczyli nas bardzo przyjemnym plikiem wideo ze swojej gry powiedzieli, że tytuł ten będzie trochę bardziej „rozbudowany” na Playstation 3. Rzeczą, którą zobaczymy na japońskim superkomputerze, a której nie będzie w grze na Xboxie 360 jest możliwość nagrywania własnych plików wideo i publikowania ich na łamach YouTube.com. Niby jest to drobiazg, ale powinien on ucieszyć posiadaczy japońskiej konsoli.

Do dyspozycji graczy oddano dwie różne opcje. Podstawowa pozwala nagrać klip trwający trzydzieści sekund. Inna, wywoływana z menu gry umożliwia nagranie pliku wideo o długości dziesięciu minut. Po ukończeniu nagrywania wystarczy włączyć pauzę, plik automatycznie zapisze się na twardym dysku konsoli, byśmy chwilę później mogli go przesłać na własne konto w serwisie YouTube.

Po raz kolejny posiadacze Playstation 3 mogą się więc cieszyć z tego, że ich konsola jest „future proof”. Szkoda tylko, że ta dodatkowa tak naprawdę jest drobiazgiem. Mamy nadzieję, że twórcy gier wkrótce zaczną w większym stopniu korzystać z możliwości jakie dają płyty Blu-ray i duży twardy dysk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here