INFORMACJA PRASOWA

Najnowsza odsłona przygód kociego pirata będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2008 r. Głównym powodem przesunięcia premiery jest dopracowywanie grafiki oraz elementów grywalnościowych.

„ Zdajemy sobie sprawę, że Kapitan Pazur jest specyficznym tytułem. Gracze mają do tej gry wielki sentyment, dlatego też staramy się, aby druga cześć przygód Pazura nie tylko była grą dobrą od strony technicznej, ale również aby utrzymywała niepowtarzalny piracki klimat, dzięki której ta sympatyczna platformówka jest wciąż popularna” – tłumaczy Michał Dębek, PR & Marketing Manager.

O grze:

W skrócie:

Kapitan Pazur 2 to sequel old schoolowej gry platformowej o tym samym tytule. Pomimo upływających lat Kapitan Pazur jest wciąż żwawy i gotowy do stawienia czołu kolejnym przygodom, a dzięki CHROME ENGINE®.

Fabuła gry:

Od pierwszej części przygód Pazura minęło już prawie 10 lat. Amulet 9 istnień dających dodatkowe życia prawie się wyczerpał. Przez ten okres wiele na świecie się pozmieniało. Żołnierze Korony, między innymi kapitan La Roux, z którym walczył kiedyś Pazur, nie mają wiele do powiedzenia. Do głosu doszli inni groźni przeciwnicy. Są to niebezpieczni piraci zrzeszeni pod przywództwem Kapitan Dogera, przebiegłego, okrutnego i bezlitosnego psa, który pragnie zrealizować niecny plan jaki wykluł się w jego psiej głowie.

Cechy gry:

– Graj jako władający ciętym językiem Kot Pirat, który potrafi wyjść z każdej opresji i zawsze spada na cztery łapy.
– Wykorzystuj otoczenie by zaskoczyć przeciwników – ścinaj drzewa, wypalaj sobie drogę wśród nieprzyjaciół, aby dostać się do kolejnych lokacji
– Uprzedź wrogów i dotrzyj do skarbu przed Kapitanem Dogerem: podpalaj beczki z prochem, zjeżdżaj po lianach, pływaj łódką, strzelaj z armat
– Odwiedź dziewięć egzotycznych krain takich jak wnętrze wulkanu, stary zamek, mroczne moczary czy lodowa wyspa.
– Pojedynkuj się z ogromnymi bossami, z których każdy wymaga odmiennej taktyki walki.
– Pokonaj piratów Kapitana Dogera, śnieżnych strażników wyspy Frozeland, Plemię Choproka i innych niebezpiecznych przeciwników, którzy staną na Twojej drodze.
– Walcz wykorzystując szable, rapiery, szpady oraz szeroki wachlarz broni specjalnych.
– Doświadcz gorączki wrażeń na super szybkich poziomach takich jak zjazd na bambusowej desce, jazda w lodowej rynnie lub lot na ognistym smoku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here