Tom Clancy’s EndWar to strategia, przedstawiająca fikcyjny konflikt w zupełnie prawdziwym świecie – Trzecią Wojnę Światową. Gra ukazać ma się na pięciu różnych platformach: PlayStation 3, Xbox 360, PC, PSP oraz Nintendo DS.

Do tej pory, potwierdzonych dat premiery doczekały się tylko dwie pierwsze. Jak oznajmił Ubisoft – sygnowana nazwiskiem Toma Clancy strategia w wersji dla konsol kieszonkowych ukaże się tego samego dnia, co i edycja dla sprzętów stacjonarnych. Jeśli chodzi o Europę, to dniem tym jest 7 listopada. Niestety, żadne konkrety nie padły w kwestii EndWar na komputerach osobistych, także osoby używające ich jako platform do grania muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż „pierwszy kwartał 2009” zamieni się w coś bardziej przekonującego.

Oczywiście EW na handheldach, z racji na techniczne ograniczenia, będzie znacznie różnił się od wersji z X360 oraz PlayStation 3. Przede wszystkim – gra ze strategii czasu rzeczywistego, zamieni się w turową. Liczba dostęp jednostek również ma zostać odpowiednio zmniejszona. W zamian za to, posiadacze Portabli i DS-ów dostaną edytor plansz, którym będą musieli się zadowolić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGładka wymówka
Następny artykułE3 znowu wielkie?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here