Projektem rzeczonym ma być Killer Instinct 3, czyli kontynuacja tytułu, który wedle wszelkich przypuszczeń został porzucony już dawno temu. Pierwowzór bowiem to słynących z nieprawdopodobnie długich sekwencji ciosów brutalna bijatyka, która debiutowała na Super Nintendo Entertainment System. Jej sequel zaś w 1996-tym roku ukazał się tylko i wyłącznie na automatach.

Skąd więc teoria, że nadchodzi kontynuacja gry, wydawać by się mogło, zapomnianej przez kolejne pokolenie graczy? Cóż, brzmi to może dość trywialnie, bo chodzi o dodawane do Viva Piñata: Trouble in Paradise karty. Na trzech z nich znajdują się podobizny postaci właśnie z Killer Instinct, co niektórym internautom wydało się podejrzane i od razu połączyli to z takimi grami jak Donkey Kong Country 2 oraz Diddy Kong Racing, w których też pojawiły się takie, z pozoru mało znaczące, przesłanki mówiące o nadejściu kolejnych części KI.

Z całą pewnością fani starego, dobrego Killer Instinct nie powinni popadać jeszcze w hurraoptymizm. Jakby nie było, parę obrazków na dodawanych do gry kartach to jeszcze żaden szczególnie fachowy dowód. Mimo to, patrząc przez pryzmat historii tej brutalnej serii chyba należy stwierdzić, że warto dalej przyglądać się temu, jak rozwinie się ta sprawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze,to że Rare(ware) należy do amerykańskiego Microsoftu to oznacza że nie jest Brytyjskie!?Po drugie,Killer instinct 2 został wydany na Nintendo 64 pod nazwą Killer Instinct Gold. Wiem,nazwa sugeruje że jest to port jedynki ale tak nie jest. peace

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here