Firma SNK poinformowała prasę, że dwunasta częsć „króla wojowników” na początku roku 2009 pojawi się w Ameryce Północnej. Nie wiemy natomiast czy i kiedy zobaczymy ją w Europie. W wersjach przeznaczonych na konsole stacjonarne zobaczymy coś, co dla serii jest absolutną nowością – grafikę 3D. W zasadzie będzie to mieszanka dwóch rodzajów grafiki. Yoshito Koyama z SNK rozmawiał na ten temat z redaktorami serwisu Kotaku. Zapewnił ich, że gra wejdzie w nową erę poprzez umiejętne „połączenie grafiki 3D z 2D”. King of Fighters to jedna z naszych ulubionych bijatyk. Dobrze, że jej data premiery jest tak odległa. Może do tego czasu nauczymy się w końcu robić jakieś konkretne combosy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ano bardzo przyjemne. Przyznam, że od niedawna tu jestem, a czuję się bardzo swojsko. Zasługa w tym oprawy graficznej portalu, no ale przede wszystkim ludzi. Z niektórymi miałem małe niesnaski, ale cieszę się, że użytkownicy potrafią przyjmować różne punkty widzenia i argumentację strony przeciwnej. Można pogadać o rozrywce na naprawdę dobrym poziomie. I za to dziękuję. . . Oraz przepraszam za off-top’a ale mnie naszło na sentymenty.

  2. Korsarz – właśnie taki jest nasz cel. Chcemy stworzyć miejsce inne niż wszystkie i jak sam przyznajesz duża w tym zasługa Was – czytelników z czym rzecz jasna się zgadzam. Zresztą V ma przede wszystkim służyć Wam jako miejsce gdzie możecie prowadzić dyskusje na poziomie na temat ulubionego hobby. Ja Ci więc dziękuję za to, że postanowiłeś płynąć naszym drakkarem i potrafisz w bardzo sensowny sposób dzielić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami.

  3. Cała przyjemność po mojej stronie. Na razie udzielam się w miarę często i gęsto, lecz niestety to się zmieni już od przyszłego tygodnia – studia dalej od domu, a i pewnie przez jakiś czas bez internetu, nad czym szczególnie ubolewam. Dzięki za miłe słowa, jednak myślę, że czas zakończyć te uprzejmości, jako że nie jest to odpowiednie miejsce do tego typu konwersacji. I może to irytować innych. Tymczasem ‚donapisania’ w innych tematach.

  4. Powiem jedno grę kocham!!! 🙂 W DOA4 jest ten barman pijaczek 🙂 „drunk kung-fu”=poezja ruchu w wydaniu na Xbox360 „drunk kung-fu”=poezja animacji :)PS. Niejestem fanboy 😀 hahhaha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here