Gracze poprzez Xbox Live będą mogli pobrać największe hity z pierwszej konsoli giganta z Redmond. Za 1200 Microsoft Points czyli kwotę 14.99 USD dostaniemy między innymi:
Burnout 3: Takedown, Halo: Combat Evolved,Psychonauts, Fuzion Frenzy,Crimson Skies: High Road to Revenge, Crash Bandicoot 3: The Wrath of Cortex, Fable.
Usługa według zapewnień Microsoftu ruszy już 4 grudnia. Kolejne tytuły mają być sukcesywnie dodawane w kolejnych miesiącach.

Rozszerzenie usługi Xbox Live o inicjatywę Originals zasługuje na szczerze słowa uznania. Tylko co z posiadaczami Xbox 360 Core i nowych wersji Arcade? Chyba obejdą się smakiem.

Ciekawi nas tylko czy M$ do 4 grudnia poradzi sobie z „drobnymi” problemami wynikającymi zapewne z braku pełnej, wstecznej kompatybilności Xboksa 360 ze starszym bratem. Niestety oryginalny HALO ma drobne kłopoty z frameratem. Fable ma problemy z dźwiękiem i teksturami. Crimson Skies jest niestabilny i często wychodzi do menu głównego. No cóż. Mamy nadzieję, że w dniu premiery wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. AhaaaaaaaaaXboX originals. . . . Czy to dlatego MS przestał supportować softowe Backwards Compatibility ?Zeby tytuly z Xboxa trzeba bylo zassac z Live ?Ja rozumiem ze fajnie miec więcej hajsu ale bez przesady. . . Zarabianie dwa razy na tym samym było jak dotąd domeną przemyslu muzycznego i filmowego (vide VHS–>DVD–> HDDVD/BD) ale „miło” widzieć że nasza branża też idzie z duchem korpowych czasów. Naprawde mam nadzieje ze sie pomylilem i nie o to chodzi. . . No ale żeby być uczciwym – wycenili w miarę sensownie te tytuły. Przynajmniej tyle.

  2. płać płać 🙂 nie pomyliłeś się o to właśnie chodzi. Jeszcze trzeba Elitkę kupić z dyskiem 120gb zeby moc skladować wiecej gierek z X’a !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here