Choć prawdziwy Wiking, zawsze mający pod ręką swój topór bojowy, niczego się nie boi, to jednak powszechnie wiadomo, że lubimy ten dreszczyk emocji związany z horrorami wszelkiej maści. Dlatego mamy nadzieję, że świeżo zapowiedziane na Wii Ju-On: The Grudge okaże się co najmniej dobrym przedstawicielem tego gatunku.

Wspomniana gra, to oczywiście produkt bazujący na popularnym filmie Klątwa, który został napisany oraz zrealizowany przez Takashiego Shizimu. Sam reżyser ma ponoć aktywnie uczestniczyć w projekcie studia Rising Star jako konsultant. By nadać premierze Ju-On dodatkowego smaku, zaplanowano, iż będzie ona miała miejsce w okolicach Halloween. Ciekawe, czy będziemy mogli zapytać jakiejś wrednej wirtualnej zjawy: cukierek czy psikus?

Rising Star już w tej chwili zapowiedziało jeden ciekawy patent, który ma zostać wykorzystany w cyfrowej wersji Klątwy. Ma to być dość niezwykła forma gry wieloosobowej, w której jedna osoba kieruje poczynaniami bohatera, podczas gdy druga za pomocą swojego Wii-mote'a uruchamia różnorakie straszydła. Oczywiście szanse, że sprawdzi się to w praktyce są bliskie zeru, ale i tak brawa za nietypowy pomysł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. małe ale, rising star zajął się jedynie wydaniem tej gry w europie. . . to nie jest ich produkcja. wypadałoby poprawić. . .

  2. Zapowiada sie znakomicie juz nie moge sie doczekac. Szczerze mówiąc to na Wii strasznie mało grałem przez rok. Dłużej sie poruszałem przy Skate it! i Top Spin ale ani MP3 i NMH nie przyciągneło mnie zbytnio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here