Nieczęsto mamy okazję rzucić jakiś naprawdę smaczny kąsek posiadaczom poczciwej PS2. Skupiamy się na ogół na konsolach nowej generacji, a przecież urocza „czarnulka” nadal żyje. Tak więc dziś zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z gry Mercenaries 2: World in Flames. Jak na taki sprzęt z „brodą” to najemnicy prezentują się całkiem sympatycznie. Dużo akcji, różnorodne pojazdy, wybuchy i totalna destrukcja otoczenia. W Mercenaries 2 nasza piątka najemników będzie miała okazję odwiedzić gorącą Wenezuelę.

Gra pojawi się na platformach: PC, Xbox 360, Playstation 3 i Playstation 2. Tytuł ten zawita na sklepowe półki już we wrześniu. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun Mercenaries 2: World in Flames. Zapraszamy także do nowej galerii najemników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No proszę, nareszcie mamy bodaj pierwszy, namacalny dowód na to, że nowy „Merc” rzeczywiście powstaje na czarnulkę;]. Ba, nie dość że powstaje to i prezentuje sie na bardzo zadowalającym poziomie. Właściwie to stary, dobry Mercenaries: WiF z nowym konfliktem w tle. Esencja gry pozostała – totalne zniszczenie i adrenalina w czystej postaci. Osobiście jestem za!

  2. I tak oto poczciwa czarnulka dostaje do swojej i tak już ogromnej biblioteki tytułów kolejną wspaniałą grę, która przedłuży jej żywot. Posiadacze PS2 mają powody do radości 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here