Rodzimy oddział Sony Computer Entertainment wymienił nazwiska aktorów, którzy podłożą głosy pod postaci występujące w jednej z najlepiej zapowiadających się gier przyszłego roku. Z oficjalnego komunikatu prasowego dowiadujemy się, że w Heavy Rain wystąpią aktorzy teatralni i filmowi, z których część uczestniczyła już w lokalizacji innych gier na platformę Playstation.

I tak prywatnemu detektywowi Scottowi Shelby głosu użycza Grzegorz Pawlak. W agenta FBI Normana Jaydena wciela się Jacek Jarzyna. Dobrze znana z plików wideo z gry Madison Page to Agnieszka Warchulska. W Lauren Winter wciela się jedna z naszych ulubionych aktorek – pani Magdalena „komandor Shepard” Różczka. Wiemy również, że w grze usłyszymy Grzegorza Małeckiego (Ethan Mars) ora Henryka Talara oraz Marcina Trońskiego, którzy użyczą głosu postaciom drugoplanowym.

SCE Polska pozytywnie zaskakuje także tym, że każdy posiadacz Playstation 3 będzie mógł zagrać w Heavy Rain w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Dobrze, że tak się stało ponieważ w pamięci wciąż mamy żart jakim było tłumaczenie (nie gra aktorska!) Uncharted 2. Sony pomimo tego, że zachwala Lokalizacje 2.0, chyba po raz kolejny szykuje dla nas „oryginalne niespodzianki”. Notatkę prasową, w której znaleźliśmy te informacje otwiera następujące zdanie: „SCE Polska kontynuuje komunikację projektu Lokalizacje 2.0.”. Wiking, który przetłumaczy je na język polski dostanie od nas nagrodę niespodziankę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here