Młody człowiek o wiele mówiącej ksywie „Biggest_MGS_Fan” przyłapał Kojimę przy budce z komiksami McFarlane`a na targach Comic Con. Pod gradem pytań ledwo mówiący po angielsku japończyk zdołał wydukać kilka informacji o Metal Gear Solid 4 – ostatniej grze jednej z najpopularniejszych serii w historii.

Z informacji, którymi podekscytowany fan podzielił się na forum Wii60.com wynika, że Metal Gear Solid 4 to iście next-genowa gra – nie zmieści się na standardowych płytach DVD i działać będzie w standardzie HD 1080p.

Z mniej istotnych ciekawostek dowiedzieć się można, że Kojima ciągle uczy się programowania pod PlayStation 3 i że nowy kontroler, działający na podstawie ruchów graczy może zostać wykorzystany do… łamania karków opornym przeciwnikom.

Co więcej, Metal Gear Solid 4 będzie dostępny w grywanej postaci na następnych targach E3 w przyszłym roku. Tradycja nakazuje, że gry z serii Metal Gear zawsze ukazują się w grywanej postaci na E3 w roku, w którym zostaną wydane. Kiedy będzie premiera? Valhalla.pl obstawia gwiazdkę 2007.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here