Jest to kolejna wieść z kategorii „plotka”. Tym razem jest ona jednak praktycznie pewna. Jedyne czego brakuje graczom to oficjalnego potwierdzenia tejże przez Sony.

Na stronach internetowych sklepu Gameplanet (mieszczącego się w Nowej Zelandii) znaleźć można zrzuty ekranu oraz tracklistę z SingStar 90s. Według informacji umieszczonych na witrynie sklepu, ten tytuł powinien wylądować w sklepach już trzeciego sierpnia. Jak sama nazwa wskazuje będzie on małą „machiną czasu”, która przeniesie nas w niepowtarzalne lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku. Wypełnione muzycznymi hitami czasy z całą pewnością nie pozwolą się nudzić wielbicielom śpiewania. Poniżej prezentujemy listę piosenek, które prawdopodobnie znajdziemy w pełnej wersji gry.

Never Ever – All Saint
Barbie Girl – Aqua
Love Shack – B-52's
One Week – Barenaked Ladies
Achy Breaky Heary – Billy Ray Cyrus
Horses – Daryl Braithwaite
Unbelievable – EMF
Here Comes the Hot Stepper – Ini Kamoze
Stay – Lisa Loeb
You Can't Touch This – MC Hammer
Bitch – Meredith Brooks
Movin’ On Up – M People
Torn – Natalie Imbruglia
Step By Step – New Kids On The Block
Where The Wild Roses Grow – Nick Cave & Kylie Minogue
Unskinny Bop – Poison
Creep – Radiohead
Everyone Hurts – R.E.M.
Only To Be With You – Roachford
I Want You – Savage Garden
Kiss From A Rose – Seal
Baby Got Back – Sir Mix-a-lot
Wannabe – Spice Girls
Two Princes – Spin Doctors
Pump Up The Jam – Technotronic feat. Felly
Lovefool – Cardigans
Zombie – The Cranberries
Friday I'm In Love – The Cure
I Touch Myself – The Divinyls
Love Is All Around – Wet Wet Wet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tia, Radiohead i Mc Hammer. . . a reszta to same babole jak dla mnie. Nie widzę sensu wydawania zlepku takich słabych (s)hitów. . .

  2. To kwestia gustu. Ja lata 90 (kiedy szczenieciem bylem) wspominam bardzo milo i nie moge powiedziec ze to same shity. Ty po prostu chyba nie znasz tych numerow. Nie zaczynajac nawet dyskusji na temat ich jakosci chyba ciezko nie wspomniec z delikatnym usmiechem na twarzy tak czesto grane numery jak: Barbie Girl – AquaLove Shack – B-52’sHere Comes the Hot Stepper – Ini KamozeBitch – Meredith BrooksTorn – Natalie ImbrugliaStep By Step – New Kids On The BlockWhere The Wild Roses Grow – Nick Cave & Kylie MinogueCreep – RadioheadEveryone Hurts – R. E. M. Kiss From A Rose – SealWannabe – Spice GirlsTwo Princes – Spin DoctorsPump Up The Jam – Technotronic feat. FellyLovefool – CardigansZombie – The CranberriesFriday I’m In Love – The CureI nie trzeba byc milosnikiem popu zeby traktowac je jako idealnie pasujace pozycje do tego typu gry. . .

  3. Nie bój żaby o moje znajomości muzyczne, utwór Spin Doctorsów jest niezły, ale Spice Girls:/The Cranberries. . . :D, The Cure (sam czasem sobię nucę ten utworek). . . Aqua:/<ble>Proszę mogliby się zdecydować na coś. . . wiem wiem dla mas. . . Ale nie dla mnie. Basta. Jeśli masz 30 lat na karku to szacun,że masz czas siedzieć i pisać komentarze na valhalli. :D:D:D:D:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here