W chwili, gdy pisaliśmy tego newsa nie wiedzieliśmy jeszcze ile to wydanie będzie kosztowało. Wiemy natomiast, co znajdziemy w pudełku z grą. Pierwsza część dodatków przeznaczona będzie dla odgrywanej przez nas postaci. Otrzyma ona specjalnego emotikona (sic!), recepty barwników, którymi pomaluje swoją zbroję oraz wyjątkowego chowańca/zwierzątko. Do tego dojdzie jeszcze przyjemność wysłuchania odprawy, którą przeprowadzi sam Richard Garriott – General British. W pudełku z Tabula Rasa znajdziemy ponadto płytę DVD „making of”, kilka map, poradnik polowy dla Allied Free Sentients, specjalny „growy” nieśmiertelnik, plakat i monetę, żeton, której przeznaczenia nie znamy. Ostatnim smakowitym bonusem jest miesiąc darmowej gry w ten tytuł. Są jacyś chętni?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Miesiąc gry gratis to chyba jest standard dla pudełkowych edycji MMO, a nie bonus związany z edycją kolekcjonerską ? No przynajmniej tak dotąd było.

 2. W informacjach, które zebraliśmy stało, że to bonus.

  he Limited Collector’s Edition also includes one month of free game play

 3. Domyślałem się, ze ta informacja pochodzi z oficjalnych materiałów. Po prostu się dziwię. Można to przecież dwojako rozumieć. Albo wersja podstawowa nie będzie miała miesiąca darmowej gry ( duży błąd ) albo materiały o edycji limitowanej wyliczają po prostu wszystko co wchodzi w skład pakietu nie zależnie od tego czy będzie to w wersji podstawowej ( dużo bardziej prawdopodobne ) . Tyle, że marnie to brzmi gdy ktoś się chwali tym co dla innych podstawowe.

 4. Niestety nie jestem Ci w stanie udzielić odpowiedzi czy w normalnej edycji też znajdziesz ten darmowy miesiąc gry. Musiałbyś sam zerknąć na oficjalną stronę gry. Fakt, że brzmi marnie, ale wiesz teraz mamy czasy „propagandy sukcesu” – można się chwalić nawet tym, co w sumie jest tradycją a niektórzy powiedzą nawet, że należy się im jak psu zupa.

  • Dziękuje grom na abonament. Zagrałem, wypróbowałem i do widzenia. Jęsli będą same gry na abonament to ja przestaje grać.

   A ja jestem przeciwnego zdania abonament = wyplata dla tworcow gry a co za tym idzie placimy im za robote, wiec oni ciagle cos robia: nowe klasy, bronie questy potwory lokacje itd dzieki temu gra sie rozwija w znacznym tepie [przyklady eve online, lineage2]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here