W przeciwieństwie do często szokujących i pomysłowych reklam Xboxa 360 oraz stonowanych klipów promujących Nintendo Wii, Sony prezentuje dość enigmatyczny materiał filmowy. Utrzymany w podobnej konwencji, co poprzednie reklamy Playstation 3, klip reklamowy daje do myślenia. Czyżby kolejne reklamy układały się w jakąś logiczną całość? Co z tym wszystkim ma wspólnego atrakcyjna blondynka spuszczająca wodę w toalecie, na chwilę przed pojawieniem się loga promującego konsolę? Obejrzyjcie umieszczoną poniżej reklamę i skomentujcie ją sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jako pierwszy powiem, uwzgledniajac moj wielki szacunek do marki sony – prawie udalo im sie spuscic w kiblu premiere nowej konsoli w Europie:P:)

  2. W polsce pompa premiery ps3 zaskoczyła mnie. Rzucili tyle egzemplarzy konsoli na rynek, że szok! Mogę choćby zaraz wyść z domu, pójść do empiku i kupić np. 10 konsol, bez kolejki, bez czekania, bez zapisów, preorderów? Jedynym wytłumaczeniem jest ogroma ilość konsol na rynku, które wręcz zalewaja sklepy. Brawo Sony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here