Do tej pory mogliśmy ich już pobrać całkiem sporo. Niestety w tej chwili mamy co robić, więc nie będziemy ich liczyć. Wiemy, to kiepska wymówka i tak naprawdę potrafimy dodawać tylko do pięciu. Załóżmy więc, że jest to właśnie piąty dodatek do bardzo przyjemnego tytułu startowego na Playstation 3. Rozszerzenie o nazwie Double Track Pack już w ten czwartek powinno się pojawić na usłudze sieciowej japońskiej firmy. Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy w nim dwie nowe trasy. Pierwsza (bardziej techniczna i niebezpieczna) to Eagle’s Nest. Druga to Diamondback Speedway. Cały zestaw został wyceniony na trzy i pół funta. Trochę drogo, ale wielbiciele MotorStorm zapewne się na niego skuszą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Doskonale, Motorstorm rządzi mną jak chce, nie ma dnia bez kilkudziesięciu wyścigów online. Nazwe pierwszej z nowych tras zauważyłem jakiś czas temu wybierając trase do gry online, na czarnym tle z boku można było ją zobaczyć. Za dwa miesiące będzie już rok grania w tą pozycje, a ona się wcale się nie nudzi. Oczywiście są talenty, które co 10 sekund widzą kawałki fury w powietrzu i rezygnują z gry – mówiąc, że ich nie urzekła. Troche cierpliwości i poznanie odpowidniego przejazdu do każdej z tras i radocha gwarantowana. Szkoda tylko, że na nowych trasach jakoś mało ludzi gra online. Pozdro dla maniaków Motorsztorma.

  2. Motorstorm pomimo wad i tego ,ze duzo w nim brakuje poprostu miazdży głowe. Jade w wyścigu,w pewnym momencie patrze na czas-Byłem pewny ,ze gram jakieś 10 min a na zegarze 3min iles tam sekund;) Poprostu tyle sie tu dzieje ;]Aż strach pomyślec co będzie w 2p s Kicham na dodatki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here