Na europejskiej stronie oficjalnej SEGI pojawiły się nowe szczegóły odnośnie Nights 2. Gra wykorzysta usługę Wii Connect 24, dzięki czemu będziecie mogli wymieniać się ze znajomymi swoimi znaleziskami i bonusami. Co więcej, gra wykorzysta kanał pogodowy Wii i w zależności od aury za oknem wprowadzi dynamiczne zmiany w scenerii gry.

Wielką rolę podczas rozgrywki odegrają maski, które będzie nosił główny bohater. Póki co potwierdzono trzy: zamieniającą bohatera w wielkiego smoka, odpornego na podmuchy wiatru; zamieniającą go w delfina i pozwalającą na eksplorację podwodnych światów; oraz przemieniającą go w rakietę, umożliwiającą osiąganie większych prędkości.

Nights: Journey of Dreams zaoferuje 7 baśniowych krain, składających się na świat Nightopii. Każdy z nich będzie unikalny, wzorowany na marzeniach sennych. Wygląda na to, że gra nie będzie jedynie banalną kontynuacją i cieszy fakt, że autorzy pokusili się przy okazji kontynuacji na wprowadzenie kilku intrygujących pomysłów. Gra ukaże się w Europie jeszcze w tym roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here