INFORMACJA PRASOWA:
Władca Pierścieni, Bitwa o Środziemie II, Król Nazguli to przede wszystkim zupełnie nowa frakcja, nowa kampania dla jednego gracza oraz dodatkowe jednostki dla wszystkich sześciu armii. Za sprawą tego oficjalnego dodatku, gracze mają wyjątkową okazję, by poznać mroczną stroną Śródziemia…

W trakcie kampanii dla jednego gracza prezentowana jest historia Króla Nazguli. Przedstawiane są wydarzenia związane z jego dojściem do władzy, a następnie dominacji nad Angmarem i inwazji na wielkie królestwo Arnor, ojczyzny przodków Aragorna. Aby w pełni doświadczyć zła, gracze mogą poprowadzić armię Angmaru w trybie potyczki, wieloosobowym oraz Wojna o Pierścień.

Twórcy gry odwzorowali świat Władcy Pierścieni zgodnie z warunkami umowy zawartej z The Saul Zaentz Company (działającej pod nazwą handlową Tolkien Enterprises), dzięki której EA zdobyło prawa do tworzenia gier na podstawie książek, niezależnie od odrębnego porozumienia, na mocy którego może produkować gry na podstawie filmów studia New Line Cinema.

*Wymagana oryginalna gra Władca Pierścieni, Bitwa o Środziemie II
Najważniejsze cechy:
•W oficjalnym dodatku rozwinięto wszystkie cechy podstawowej wersji Władca Pierścieni, Bitwa o Środziemie II. Nowa kampania i nowe jednostki to tylko najważniejsze zmiany.
•Zapoznaj się z nieznanym wcześniej okresem historii Śródziemia. Bądź świadkiem dojścia do władzy przez Króla Nazguli, dominacji nad Angmarem i inwazji na Arnor. Te wydarzenia opisane zostały wyłącznie w książkach, nie przedstawiono ich w filmowej trylogii Władca Pierścieni.
•Innowacyjne nowe jednostki wymuszają stosowanie zupełnie nowych strategii. Wyszukaj wroga, oceń sytuację, a następnie wydaj rozkaz Władcy Niewolników, by przyzwał hordę potworów. Możesz także zwerbować czarnoksiężnika i rzucać niszczycielskie zaklęcia, za które płacisz duszami akolitów.
•Dostosuj swoją strategię i sprostaj zadaniom stawianym w zróżnicowanych misjach kampanii dla jednego gracza.
•Innowacyjne narzędzie służące do tworzenia bohaterów oferuje niesamowite możliwości.
•Spróbuj swoich sił w rozbudowanym trybie Wojna o Pierścień.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here