Tym razem firma CCP Games nie skupi się na walce. W ostatnim dodatku – The Empyrean Age – położono nacisk na starcia player-versus-player. Nowa aktualizacja póki co znana jedynie pod nazwą kodową MIDAS powinna natomiast zadowolić kosmicznych biznesmenów. Z wstępnych informacji wynika, że autorzy EVE Online skoncentrują się w niej na nauce, przemyśle i nowych technologiach. Te trzy elementy gry mają zostać zoptymalizowane. Wiemy już, że w przypadku przemysłu zmiany sprawią, że zarządzanie swoją firmą i produkcją nowych dóbr będzie o wiele prostsze niż do tej pory.

Sam dodatek prawdopodobnie trafi w ręce graczy w okolicach grudnia tego roku. Do tego czasu kolejnych łatek doczeka się poprzednia duża aktualizacja (The Empyrean Age). Wciąż niestety nie wiemy nic na temat największego dodatku do EVE Online. Ma on wnieść do gry takie nowości jak możliwość zwiedzania stacji orbitalnych czy lądowanie na powierzchni planet. Internetowi plotkarze twierdzą, że zostanie on wydany w przyszłym roku jak samodzielny dodatek. Możecie być jednak pewni, że będziemy się przyglądali grze i kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego damy wam o tym znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem Cię ;-)A tak poważnie pod względem bajerów i możliwości EVE jest najlepszym MMO na świecie. WoW przynim to rozbudowany hack & slash. Po raz kolejny przypomnę o filmiku na Youtube, w którym możemy podziwiać to nad czym pracuje CCP. Są to dwie duże sprawy: loty w atmosferach i nad powierzchniami planet oraz możliwość wałęsania się po stacjach. http://www.youtube. com/watch?v=abMEVENz1jQ http://www.youtube. com/watch?v=8Pg1dzAvL2M

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here