Właśnie z okazji tak zacnego jubileuszu, Sony Online Entertainment zdecydowało się na wydanie kolejnego dodatku do EverQuesta. Tutaj też warto zwrócić uwagę na liczby, bowiem Seeds of Destruction to już piętnaste rozszerzenie do tej popularnej gry. Właśnie miał miejsce jego oficjalny debiut.

SoD nabyć można tylko w formie cyfrowej. Jeżeli ktoś jest najnowszym dodatkiem do EverQuesta zainteresowany, to w celu zaopatrzenia się w niego powinien zajrzeć tutaj. Expansion pack ów podwyższa maksymalny możliwy do osiągnięcia poziom do osiemdziesiątego piątego. Liczba przedmiotów i umiejętności również została zwiększona. Ponadto, Sony Online Entertainment nie zapomniało o rozmiarach świata, który także został poszerzony. Jednak najważniejszą zmianą, jaką Seeds of Destruction wprowadza do EQ to możliwość zatrudniania najemników, czyli bohaterów typu NPC na zbliżonym do naszego poziomie, by pomagali nam w walce.

Co ciekawe, EverQuest II również ma się przyzwoicie i 18. listopada też dostanie swój dodatek, zatytułowany The Shadow Odyssey.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. eq2 ma sie przyzwoicie bo tak naprawde to najbardziej wywazony i po prostu najlepszy mmo w jaki w tym momencie mozna zagrac. oczywiscie najlepsze nigdy nie oznacza najabardziej popularnego, ale to moze i dobrze, bo gdyby zwalilo sie do eq2 community z wowa to napewno nic dobrego by z tego nie wyniklo 😉 ja wlasnie wrocilem do eq2 juz chyba poraz 4 i znowu znakomicie sie bawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here