Sam już nie wiem ile będzie opcji, zestawów do wyboru. Gubię się też w nazwach tych wydań elitarnych, super deluxe i tak dalej z Modern Warfare 2. Najważniejsze to oczywiście: zestaw Prestige z noktowizorem bez którego żaden fan Call of Duty nie może zasiąść przed konsolą/pecetem. Będzie też bundle pack: gra plus specjalnie przygotowany Xbox 360. Jeśli chcecie wyposażyć się na wojnę to oczywiście firma MadCatz ma w zanadrzu joypady, klawiatury i inne akcesoria związane z nową odsłoną Call of Duty. Teraz do tego wszystkiego w Wielkiej Brytanii w sklepach sieci GAME za jedyne 119 funtów (dokładnie 119,99) będziecie mogli zakupić dostępną tylko dla Xboksa i Playstation 3 edycję Veteran. Co w zestawie? Przede wszystkim figurka kapitana „Soap” MacTavish’a. Nie byle jaka bo zacytujmy w oryginale: ultra-premium ARTFX statue do tego dochodzi jeszcze artbook „Behind the Lines” oraz metalowe pudełko i możliwość ściągnięcia pierwszego Call of Duty. Na końcu jeszcze drobny detal, czyli sama gra Modern Warfare 2, ale tyle tego dobrego, że chyba nam wystarczyłoby to metalowe pudełko.

W sumie dobrze wykombinowane. Starzy, wojenni weterani muszą gdzieś trzymać swoje landrynki, a może i leki. Stylizowana „puszka” Modern Warfare 2 będzie na cukierki w sam raz.

Na koniec ciekawostka. W tej samej sieci sklepów Xbox 360 Arcade w zestawie z bezprzewodowym padem i grą Sega Superstar Tennis kosztuje 139 funtów. Nie ma metalowego pudełka to nie ma też dobrej(?) ceny!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Chciałoby się powiedzieć, że się tego nie skomentuje, ale słowa: „Kogoś tu słońce przegrzało!” same się cisną na usta. . . Cała ta szopka z MW2 nudzi mnie już od dłuższego czasu, a do Activision straciłem już resztki szacunku. Treyarch przynajmniej dba o graczy i nie próbuje doić z nich tak perfidnie kasy. . .

  2. @matix – co ci to przeszkadza, przecież nikt ci nie każe tego kupować? Dla mnie jest to świetne studium na temat „jak firmy chcą wyciągnąć kasę z graczy” :))A sam mam zamiar kupić Hardened Edition, czyli MW2 w metalowym boxie, z kodem do zassania CoD 2.

  3. Oczywiście, że nikt mi nie każe tego kupować, ale ta ich cała polityka i tak się odbija na cenach. Chociażby, ostatnia afera z domniemanym podwyższeniem ceny gry na PeCetach. Daj palec, a wezmą całą rękę.

  4. £100 chyba ich porypało, to jak dobrze pamiętam inne gry z podobnymi akcesoriami nie kosztowały więcej niż £70, szkoda mi tych osób które dają się nabrać na takie tanie chwyty, jak ten tutaj. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here