Wszystkie materiały filmowe z nowego Battlefield, które ostatnio publikujemy szalenie nam się podobają. Nie dość, że nie traktuje się w nich wojny śmiertelnie poważnie to i sami bohaterowie potrafią nas rozśmieszyć. Nie inaczej jest w tym przypadku. Oto szeregowy Haggard przesyła rodzinie krótką wiadomość filmową. Niezbyt rozgarnięty wojak nie orientuje się gdzie jest, ale bawi go wysadzanie wszystkiego w powietrze (nawet jeśli niszczy nie to, co powinien). Już wszystko wiecie – nowy klip z Bad Company także wykonany został „z jajem”. Nie przegapcie go!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. And ummm. . . aaa. . . . I love you!Filmik rewelacyjny, tak samo z reszta jak poprzedni. Fajnie, ze DiCE odcinania sie od tego typowo-wojennego patosu i serwuje nam teasery wykonane z jajem. Szkoda, ze nie ma tu gameplayu, ale cos za cos – teaser rzadzi! 😀

  2. psss co to za filmik oni chca zaprezentowac gre czy jakies gadanie, mogli by sie bardziej postarac. Aha jeszcze tak na marginesie COD 4 jest lepszy 😛

  3. Siergiej, +1 ;). Widać, że chłopaki są z Europy i mają już dość pokazywania odważnych amerykańskich żołnierzy na tle amerykańskiej flagi z przygrywającą amerykańską muzyką symfoniczną z dominującą rolą trąbek ;).

  4. Hehe. . . Koleś nawija z akcentem wieśniaka z południa Stanów a gestykuluje jak rodowity sycylijczyk :)Fajnie, podoba mi się taka promocja. Trochę jak Team Fortress 2. Nietypowo i z humorem.

  5. He,he wiesniaki z Ameryki robia rozpie. . . . w Europie. Teaser pierwsza klasa. :DJak gameplay pojdzie w slady, to szykuje nam sie nowy hit. „8”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here