INFORMACJA PRASOWA

* Grand Theft Auto 3 – kultowa już trzecia część serii o gangsterach po raz pierwszy w pełnym środowisku trójwymiarowym i rewelacyjną ścieżką dźwiękową. Pokaż kto rządzi na mieście!
* Grand Theft Auto: Vice City – niepowtarzalny klimat szalonych lat 80-tych, setki misji do wykonania i niespotykana dotąd swoboda działania sprawią, że metropolia Vice City stanie się Twoim drugim domem.
* Midnight Club 3: Dub Edition Remix – pełne adrenaliny wyścigi uliczne z ponad 70 licencjonowanymi samochodami, 4 wielkie metropolie to gwarancja doskonałej zabawy dla wszystkich miłośników ryku silników i tuningu
* Max Payne – widowiskowa gra akcji o nowojorskim policjancie z mroczną fabułą rodem z najlepszych filmów kryminalnych.

Każdy z tych tytułów został doskonale przyjęty przez media branżowe w kraju i na świecie, jak również przez samych graczy. Dzięki wydaniu tych gier w serii Kolekcja Klasyki Playstation® 2 nadarza się wyjątkowa okazja, aby za niewielkie pieniądze każdy mógł uzupełnić swoją kolekcję największych przebojów. Aby dowiedzieć się więcej o tych tytułach zapraszamy na stronę oficjalną serii www.kolekcjaklasyki.pl/kkps2 oraz na stronę www.cenega.pl. A juz w środę zaprezentujemy kolejne, rewelacyjne propozycje dla miłośników konsol.

Kolekcja Klasyki Playstation® 2 to:

* Wyłącznie najlepsze i najbardziej kultowe gry na konsolę Sony Playstation 2®!
* Wyjątkowo niska cena – 69.90 PLN za każdą grę
* Polska instrukcja w pudełku
* Ekskluzywne przezroczyste etui
* Karta rejestracji elektronicznej dająca punkty i dodatkowe korzyści w Kompanii Graczy Cenega

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here