Mimo, że od ostatniej informacji dotyczącej Metal Gear Solid na Xboksa 360 minęło już bodajże pół roku nadal mam traumę i w ogóle wspominanie o tym sprawia mi niemal fizyczny ból. Już tyle razy pisaliśmy o tym, że rozumiemy też waszą frustrację. O X’owym MGS mówiliśmy ostatnio w październiku. Okazało się, że „Microsoft marzy o przygodach Snake’a, a japoński producent bada całą sprawę i ostatecznie nie mówi nie. Od tamtego czasu zapadła cisza. Konami jednak postanowiło znowu „podrażnić” graczy. Na witrynie firmy możemy zobaczyć enigmatyczną animację z tekstem „A NEXT METAL GEAR IS…”. Cóż! Czas na dywagacje – zielony kolor i znaczek „Power” sugeruje… Xboksa 360.

Co wy na to? Konami szykuje posiadaczom konsoli Microsoftu jakąś niespodziankę? Tylko ciekawe co na to Sony? A tak w ogóle to dziwi nas, że Michael Pachter vel. Super-analityk nie wypowiedział się w tej kwestii. Wczoraj pisaliśmy, że analityk z firmy Wedbush Morgan przewiduje pojawienie się Gears of War na Playstation 3. Aż strach pomyśleć co wydedukuje po ujrzeniu animacji na stronie WWW Konami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Tak, bardzo zagadkowe. . . spróbujmy. . . Jeśli odwrócony „!” oznacza człowieka, normalny „!” oznacza postać z MGS tudzież symbol serii (dla mniej wtajemniczonych – pojawiają się nad głowami przeciwników) to rzekomy przycisk POWER, będzie oznaczał . . . człowieka z mikrofonem!TAK! Następny MGS będzie „śpiewanką” (coś jak singstar?). Ciekawe, czy razem ze Snake’m będziemy mogli zanucić motyw przewodni z poprzednich części? Tak, czy owak to będzie hit! 😛

  2. Rozszerzona wersja Guns of The Patriots na xboxa 360 (180(i) +180(!) = 360 (kółko) a w dodatku wszystko jest na zielono, więc chyba nie powinno byc wątpliwości?

    • Rozszerzona wersja Guns of The Patriots na xboxa 360 (180(i) +180(!) = 360 (kółko) a w dodatku wszystko jest na zielono, więc chyba nie powinno byc wątpliwości?

      obyś miał racje

  3. W sumie ciężko ocenić, a czemu w takim razie mgst ? MGS Trilogy ? Remake poprzednich części może. Trzeba poczekać, bo praktycznie wszystko można pod tych kilka symboli podczepić.

  4. Ciekawią mnie te wasze domysły typu 180 + 180. . . myślałem że zaczyna się od 0 a nie od 180 😀 jak głowy nie ustawie tak między i a ! widzę maksymalnie 180 stopni. Ale faktem jest, że Konami nieźle namieszało nam w głowach. To jest mistrzostwo reklamy po prostu, spójrzcie na zainteresowanie tą zagadką na forach 🙂 miazga.

  5. Nowy Ac!d. Jestem prawie pewien. Tym bardziej, ze teaser site nigdzie nie wspomina o żadnym MGS :)Choć oczywiście chciałbym się mylić i dostać MGS 4 Na Xboksa. Z prostego powodu – jako fan serii kiedyś będę musiał PlayStation 3 dla GotP kupić, także jeżeli gra ukazałyby się na konsoli MicroSoftu, to oszczędzam +/- 1200 zł ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here