Japońskie Konami zorganizowało wczoraj specjalną imprezę w niemieckim Frankfurcie. Na imprezie zapowiedziano kolejną odsłonę serii Silent Hill, która zostanie wydana na konsolach Xbox 360 oraz Playstation 3. Niestety poza tą wiadomością nie powiedziano niczego konkretnego na temat tej produkcji. Nie wiemy jaki tytuł otrzymała najnowsza część gry ani kiedy (nawet w przybliżeniu) trafi ona do sklepów. Pewne jest tylko to, że stworzy ją nowy deweloper. Czekamy więc na jakiekolwiek konkretne informacje, które zostaną nam zapewne przekazane już wkrótce czyli w trakcie tegorocznych targów E3 albo na kilka chwil przed ich rozpoczęciem. Polecamy wam także recenzję Silent Hill: Homecoming, którą znajdziecie w tej części Valhalli.

Tej produkcji nie przyznaliśmy zbyt wysokiej noty. Myślicie, że seria Silent Hill może nas jeszcze czymś zaskoczyć, a jej najnowsza odsłona dorównać jej starszemu rodzeństwu? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Myślicie, że seria Silent Hill może nas jeszcze czymś zaskoczyć

    Nie, odkąd „białasy” zabrały się za SH nie ma co liczyć na ciężki i napięty klimat z trylogii. W nowej odsłonie pewnie będą achievementy podczas loadingu jak w gach codemasters , a walce zamiast bezradności będzie bliżej do DMC albo GoW.

  2. Japonskie gry faktcznie maja zdecydowanie mocniejsze klimaty, bo i nich nie ma takiego parcia by gra miala niski rating. Z drugiej strony wiele ich gier jest dosc zalosnie napisanych od strony technicznej. Trzeba po prostu poczekac i sie okaze. W koncu nie wiadomo kto pisze scenariusz. A gra na pewno bedzie latwa, bo dzisiejsi gracze nie sa w stanie ukonczyc naprawde trudnej gry. Tak jak jeszcze 10 lat temu gralo sie najwyzej na normalu, to teraz praktycznie kazda gre trzeba dac na very hard by sprawiala nam problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here