Miało być pięknie. Takie Grand Theft Auto tyle, że MMO. Setki, tysiące graczy walczących, kradnących, robiących rozróbę w mieście. To właśnie All Points Bulletin, gra na którą czekało wielu. Niestety okazało się, że jest źle i nie pomogły nawet deklaracje zmian i doszlifowania niedoróbek. Tytuł na który wydano około 100 milionów dolarów, a jego realizacja zajęła ponad siedem lat właśnie skonała. Na oficjalnym forum APB pojawiła się informacja o iście hiobowej treści, którą zamieścił zajmujący się „społecznością” Ben Bateman: APB było fantastyczną podróżą, ale niestety ta podróż przedwcześnie dobiegła końca. Dziś musimy z żalem ogłosić, że mimo wysiłków APB zamyka podwoje.

All Points Bulletin miało 130 tysięcy zarejestrowanych graczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Tak cos czułem,że koniec jest bliski-nawałnica’ ruskich’ opanowała serwery, a to nie wróżyło nic dobrego:)Zenujace jest to,ze tą ‚gre’ nadal można jeszcze kupić!

  2. No wlasnie, ile to dychalo? Managera projektu powinni powiesic za jaja skoro tworzyli to siedem lat a kasy na „rozruch” starczylo na dwa miesiace.

  3. Nie znam się na ‚ekonomii’ MMO ale. . . Półtora miesiąca działało. Tworzyli to z 7 lat i mieli 100 zielonych baniek na to! Hmm. . . Niezły wyczyn :);gdzie ta kasa???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here