Szczerze mówiąc nam też się wydawało, że oficjalna zapowiedź konwersji gry pojawi się w Internecie do końca roku. Tak samo myśleli analitycy niezależnie od tego w jakiej pracują firmie. W końcu wierzyli w to sami gracze, którzy co chwila dopatrywali się ukrytych informacji na temat tej pozycji. Kiedy po raz setny na oficjalnym forum 2K Games pojawił się wątek na temat Bioshock PS3 raz na zawsze postanowiono uciszyć plotkarzy i ludzi żyjących nadzieją. Przedstawiciel wydawcy napisał krótko: „Proszę, nie mów mi, że założyłeś konto tylko po to żeby zadać to pytanie (o Bioshock na PS3 przyp. red.). Nie będzie wersji Bioshock na PS3. Ile jeszcze razy mamy to wytłumaczyć”. Chyba rzeczywiście myśl o pojawieniu się tej gry na Playstation 3 możemy włożyć między bajki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Na Xa wygląda rewelacyjnie i jeśli miałby to być tylko port na PS3 (a nie pisany od podstaw na PS3) to wiadomo ze efekt byłby mierny co najwyżej poprawny.

    • Na Xa wygląda rewelacyjnie i jeśli miałby to być tylko port na PS3 (a nie pisany od podstaw na PS3) to wiadomo ze efekt byłby mierny co najwyżej poprawny.

      Na Xa wygląda rewelacyjnie i jeśli miałby to być tylko port na PS3 (a nie pisany od podstaw na PS3) to wiadomo ze efekt byłby mierny co najwyżej poprawny.

      Jak to jest ze wszystkie gry które do tej pory wyszły na obie platformy wyglądają lepiej na X? Jedynie CoD4 wygląda identycznie?ano tak, ps3 jest tak skomplikowaną platformą, że ludzie nauczą się na nią pisać za 5-6lat :)to po kiego mam kupować produkt dzisiaj który będę mógł wykorzystać za 5lat?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here