To przykre wieści dla wszystkich tych, którzy czekali na szczęśliwy finał serialu zatytułowanego „premiera Battlefield 1943 na PC”. Niestety pacjent został oficjalnie uśmiercony. Tę smutna wieść przekazał na blogu BF’a pan Karl Magnus Troedsson z DICE. Nieutulony w teatralnym żalu wysmażył długi komentarz o tym dlaczego nie będzie BF 1943 na PC, choć posiadacze konsol bawią się w niego od bardzo dawna. K.M.T napisał, że (cytujemy tylko co bardziej soczyste fragmenty): nadchodzi czas, kiedy studio musi wybrać gdzie najlepiej skierować nasze wysiłki.

Dodał również: …to jedno z tych rozdroży, gdzie muszę podjąć ciężką decyzję. Podczas gdy nadal będziemy wspierać Battlefield Bad Company 2 i nasze poprzednie gry, czas spojrzeć w przód na następny wielki krok DICE – premierę Battlefield 3 napędzanego potężnym silnikiem Frostbite 2.

Powiedział także: Nasz cel jest krystalicznie jasny: zamierzamy stworzyć najlepszego Battlefielda z dotychczasowych i zrobimy wszystko, a by była to największa premiera w historii DICE.

Te wszystkie gładkie słówka miały nas przygotować na to: Wiemy, że część z was wyczekiwało Battlefield 1943 i Battlefield Bad Company 2: Onslaught na PC. Z przykrością muszę powiedzieć, że te dwa tytuły są oficjalnie skasowane.Pan Karl na koniec chciał chyba pocieszyć tych, których już doprowadził do łez i rzekł: Zamiast tego nasze utalentowane zespoły skupią się na dostarczeniu możliwie najlepszych growych doznań w naszym następnym wielkim projekcie (wydaniu). Jesteśmy pewni, że to doprowadzi do jeszcze lepszych doznać w Battlefield 3 nie tylko na PC, ale na wszystkich platformach.

Reasumując – na PC dodatku do Bad Company 2 nie będzie. BF 1943 też nie. No, ale za to chłopaki się skupią na dostarczeniu nam „doznań” w BF3… no i w ogóle będzie bombastycznie. I to nie tylko na PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Gosc jest mocny w gebie zza monitora! a mnie az reka swierzbi od czytania tego slodkiego belkotu. Szkoda, ze mily pan zapomnial wspomniec cos nt. prac nad patchem do BC2 naprawiajacym wiele irytujacych bugow trybu MP. No, ale w glowie Karla klebia sie juz przeciez mysli o nowych doznaniach. . tyle, ze finansowych dla niego samego, ktore pewnie zwiazane beda z premiera BC3.

 2. BF 1943 – mala strata, po kupieniu zagralem moze kilka razy i wrocilem do BC2. Po wydaniu Vietnam’u BF1943 w ogole u mnie nie ma racji bytu.

  • I bardzo dobrze, po co nam coś w co i tak nikt nie zagrra jak kosztem tej kupy możemy mieć lepszy start BFa3.

   Tak i bardzo dobrze, że dymali PCtowcow kilkanascie miesięcy, mieli w pupie i mówiąc ostrzej szczali na posiadaczey komputerów. Wybaczamy im bo dzięki temu BF3 będzie lepszy!Puknijcie się w czoło ludzie.

  • I bardzo dobrze, po co nam coś w co i tak nikt nie zagrra jak kosztem tej kupy możemy mieć lepszy start BFa3.

   Tak i bardzo dobrze, że dymali PCtowcow kilkanascie miesięcy, mieli w pupie i mówiąc ostrzej szczali na posiadaczy komputerów. Wybaczamy im bo dzięki temu BF3 będzie lepszy!Puknijcie się w czoło ludzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here