Przede wszystkim podziękowania należą się naszym forumowiczom – szczerze mówiąc, rzadko w sieci zdarza się, by niemalże z punktu na zupełnie nowym forum zakwitło życie. Również ci z was, którzy komentują teksty powodują, że miło siedzieć w redakcji po 12-14 godzin dziennie!

Pozostaje mi wyrazić nadzieję, że tysiące (tak, tak) nowych czytelników zostaną z nami na stałe. Będzie tylko lepiej.

Ukłon należy się naszym siepaczom od brudnej roboty, którzy działają za kulisami – Katmay i Mikel. Ave!

No i na koniec rundka braw dla Kokosza, naszego szefa lewej flanki, który dowodzi drakkarem PC. Zapowiada, że w przyszłym tygodniu zaskoczy wszystkich i nigdy nie przestanie. Trzymam za słowo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMario gra w kosza
Następny artykułLatające bolidy

18 KOMENTARZE

  1. ihaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! ruszyliście z kpyta ;)również z utęsknieniem czekam na forum w wersji finalnej, a jeśli chodzi o komentowanie to od zawsze wprawiało mi to frajdę – wyrazić własną opinię (nie zawsze fachową :D). . .

  2. I ja powtórnie gratuluje arcydobrego startu, chociaż brakuje wam jeszcze kilku funkcji, chociaż forum wygląda jak. . . wygląda, to i tak trzymacie się świetnie ! Wielkie brawa. Dziś mogę z czystem sumieniem wypowiedzieć te słowa. Legenda powróciła. I mam nadzieję, że zostanie z nami przynajmniej na kilka lat :). Powodzenia ! Wikingowie ! DO BOJU!

  3. Start bardzo dobry;). Wkurza mnie tylko, że musze byc tutaj „draiserem” miast dRaiserem, ale cóż, takie już przyjeliscie sobie skrypty;P.

  4. To najlepsza strona o grach jaką widzialem!!!Dużo informacji i ciekawe artykuly, właśnie takiej strony szukalem ale nigdzie nie moglem znależć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here