INFORMACJA PRASOWA

Mówi się, że podróże kształcą. Dzięki The Sims™ 2 Podróże wasi ulubieńcy zmienią się z niedoświadczonych turystów w wytrawnych podróżników, znających lokalne obyczaje i kulturę. W trakcie egzotycznych podróży spotkają wiele nowych, fascynujących postaci: mądrego pustelnika, tancerzy ognia, a nawet Wielką Stopę! Relaksująca i odmładzająca podróż pełna będzie ekscytujących przeżyć, takich jak lot helikopterem w górach, czy miły pobyt w luksusowym apartamencie w tropikach.

Oprócz wspomnień, nowych doświadczeń i wiedzy, bohaterowie przywiozą ze swoich wojaży pamiątki, wśród których będzie zarówno wspaniała biżuteria, jak i znajomość tańca hula, którym mogą zaimponować swoim sąsiadom i przyjaciołom.

Miłośnicy The Sims 2 na pewno docenią różnorodność dodatku Podróże. Zapewni on wspaniałe przygody i poszerzy kulturowe horyzonty Simów, a także umożliwi relaks i ucieczkę od codziennego życia w biegu – mówi starszy wiceprezes i szef studia oddziału The Sims, Rod Humble. – W Podróżach nasi Simowie spróbują miejscowych przysmaków mieszkańców białych plaż, poznają sztukę tai chi od mistrzów z Dalekiego Wschodu i staną do walki o mistrzostwo w turlaniu kłody na górskim biwaku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here