Ściągnęliście sobie wersję demonstracyjną gry Bulletstorm z Playstation Network, albo Xbox Live? Jeszcze tego nie zrobiliście? Wstydźcie się! No to może do pobrania demka przekona Was sam Adrian Chmielarz z People Can Fly? Wideo z twórcą Bulletstorma znajdziecie poniżej. Adrian zapowiada też konkurs dla tych, którzy zdobędą najwięcej punktów czekają atrakcyjne nagrody. Zacytujmy fragment regulaminu, który w całości znajdziecie pod tym adresem:

…pozostaje już tylko grać, grać i jeszcze raz grać, ciągle poprawiając swoje wyniki. W momencie, gdy zdobędziesz taki, który Cię satysfakcjonuje robisz zdjęcie ekranu / nagrywasz film, na którym widać Twój rekord i GamerTag / PSN ID i wysyłasz go do nas, na następującego maila – barth@cybersport.pl. Nie zapomnij dopisać na jakiej konsoli grasz – bardzo ułatwi nam to sprawę. Jeśli chcesz zostawić innych uczestników konkursu daleko w tyle i nie dać im nawet najmniejszej szansy na zbliżenie się do pierwszego miejsca, staraj się poprawiać swoje wyniki jak najczęściej – nie ograniczamy możliwości podsyłania ich do nas. Na zgłoszenie swojego wyniku masz czas do niedzieli, 13 lutego 2011 roku, do godziny 23:59.

Do 13 lutego daleko, a więc jest czas na ćwiczenia! A co można wygrać? Oprócz 300 koszulek na największych wymiataczy w demko Bulletstorma czekają dwa telewizory 3D Samsunga model UE40C7000 (po jednym na każdą platformę sprzętową). Na co czekacie? Jazda do dema, ale najpierw wysłuchajcie dobrych rad Adriana Chmielarza!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here