Gra, którą wyda EA zmierza na komputery osobiste, Playstation 3 oraz Xboxa 360. Jedyna wiadomość na jej temat pochodząca z ust przedstawicieli firmy mówi o wzruszającym związku między tajemniczą kobietą, która jest kluczem do przyszłości (wielu różnych?).

Redaktorzy Kotaku rozwijają tę myśl. Ich zdaniem jest to gra action-adventure a kobieta, o której mówi EA jest podróżniczką w czasie, która przybyła z przyszłości a dokładnie rzecz biorą z przyszłości oddalonej o 50 milionów lat. Posiada ona nadludzkie zdolności, które mają być jedną z najważniejszych cech fabuły i gameplay'u. Sam Spielberg nosi się ponoć z zamiarem nakręcenia filmu bądź kilku filmów, bazujących na grze.

Co myślicie na temat tego pomysłu? Nam ciężko ocenić zarówno wiarygodność tych informacji jak i grę na ich podstawie. Może wy jednak pokusicie się o to.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Pytanie w ankiecie, to temat szeroki jak Pacyfik. Znaleziono już przykłady zniekształcenia czasoprzestrzeni, istnieją filozoficzne poglądy które twierdzą, że jest to możliwe. Itd. itd. Wydaje mi się, że dyskusja na tak poważny temat, nie powinna mieć miejsce w newsie o Spielberg’u – którego raczej wszyscy kojarzą z Science Fiction. Nie tam, że się czepiam – ale mam takie, odczucie. 🙂

  2. No dobra, ale zastanawiał się ktoś nad tak prozaiczną kwestią, jak będzie wyglądał człowiek za 50 milionów lat? Zakładając, że rodzaj ludzki tyle będzie istniał. Ewolucja na takiej przestrzeni czasowej zmieniłaby człowieka radykalnie. Fizycznie i psychicznie/duchowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here