Uprzedzamy jednak, że jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Wielbicielom przygód Kratosa nie powinna jednak przeszkadzać trzęsąca się kamera, przeciętna jakość klipu i zasłaniające obraz głowy osób odwiedzających GDC. W krótkim materiale filmowym zobaczymy jak bóg wojny wskakuje na cyklopa i ujeżdżając go masakruje swoich przeciwników. Całość wygląda naprawdę nieźle i nawet w takiej formie sprawiła, że zerknęliśmy na swoje konta, szukając gotówki, którą moglibyśmy odłożyć na kopię God of War 3. Czy wy też jesteście nakręceni na ten tytuł jak my czy też redakcja Valhalli zwariowała skoro myśli o złożeniu preorderu na tą grę?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Nie opłaca się składać preorderów :] Na pewno nie u nas :> Gdybym złożył preordera na KZ2 to bym na pewno stracił, lepiej poczekać i kupić w dniu premiery :)A sam GoW wygląda fajnie, ale widać, że to wersja wstępna, można zauważyć kilka chrupnięć 😉

  2. Jeśli promocja będzie podobna do tej Killzone 2 (gra + film na blu-rayu gratis lub gra z platyny i koszulka za 1zł) to z chęcią złożę preordera. Muszę też przyznać, że o ile nie byłem przekonany do nowej odsłony GoW, tak nowe materiały prezentują się rzeczywiście coraz lepiej.

    • Nie wiem dlaczego wszyscy tak bardzo podniecają się trzecim GOW’em, przecież to najzwyklejszy w świecie krótki slasher! Jakoś nikt nie robił „ochów i achów” gdy np. pokazywano filmiki z konsolowego Conana ( http://www.valhalla.pl/gra2242-Conan.html). Ah, ta magia tytułu. . .

      Bo to „kawałek” BARDZO przyjemnego slashera:P

  3. A grałeś w poprzednie części? Wcale nie jest taki krótki a przyjemność z sieczki była tak wielka, że po usłyszeniu samego tytułu większość fanów Kratosa dostaje ślinotoku. Osobiście numer 1 na mojej wishlist.

  4. Ja bym to ujął inaczej Conan nie dorasta Kratosowi do pięt. . . Przygody God Of War’a wciągnęły mnie od pierwszej części, gdzie Kratos zabija Aresa, zostając w ten sposób bogiem wojny. Najfajniejsze jest to, że wszystkie części są w pewien sposób ze sobą połączone. Część na konsolkę przenośną => God Of War Chains Of Olympus, BYŁA na pierwszym miejscu mojej „wishlist”. Ta gierka to jeden z dwóch powodów, dlaczego kupiłem sobie PSP. To samo z PS3, tylko tutaj mam więcej gierek na liście. M. in. : Gran Turismo 5, Killzone 2, Uncharted 2, Little Big Planet oraz God Of War III, na zaszczytnym 1. miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here