Ostatnio naszło mnie i nie chciało puścić. Chodzi o Sim City 4. Po prostu musiałem ją mieć. Po serii nerwowych telefonów do kilku warszawskich Empików ustaliłem, że w Galerii Mokotów mają kopię. Jakby tego było mało, okazało się, że to edycja deluxe z dodatkiem Rush Hour, bez którego ani rusz, a do tego całość w cenie 49 PLN. No po prostu nie ma jak odmówić. Dla fanów tej gry trwają złote czasy, głównie dzięki społeczności serwisu Simtropolis.com. Łatki, modyfikacje i dodatki, które robią ci ludzie nieraz przewyższają robotę ludzi z Maxis.

Od jakiegoś czasu Will Wright, twórca serii „Sim”, mówi o kolejnej, piątej już części Sim City. Osobiście bardzo chwalę sobie całkiem sporą złożoność czwórki, to też o dreszcze przyprawiają mnie cytat Wrighta jakoby była ona zbyt złożona, zaś jego marzeniem odnośnie piątki jest by apelowała ona do każdego. Argh. To nie może się skończyć dobrze. Są ludzie, którzy do dziś wolą grać w Civilization I, ja za nic nie jestem w stanie wrócić do Civilization III. Please Will, don’t do it!

Gram ostatnio w Xpand Rally Xtreme – póki co wrażenia pozytywne. Niedługo pełna recenzja.

Na koniec coś z zupełnie innej beczki:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Reklama piwa robi wrażenie. Nie ma to jak dobry i oryginalny pomysł. A co do Sim City to nie dziękuje już się nagrałem :D.

  2. Ja ostatnio gram praktycznie tylko w stare produkcje i nie jest to spowodowane sprzętem, bo ten mam całkiem dobry, ale gry, które teraz są produkowane to tylko i wylacznie grafika, grafika i grafika. A prawdziwe perełki trafiają się bardzo rzadko. Nie będe tu już wspominał, że gry które wychodzą aktualnie to wersje beta, no ale cóż. Takie czasy. . . spadam grać w fallout’a:)

  3. Marcel – Fable to moim zdaniem najlepszy RPG 2005 (czy w Polsce 2006) i IMO mocno niedoceniany przez krytykę :). Także (m) dla fanow Fable :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here