Def Jam Fight for NY to gra przeznaczona dla starszych graczy, dodatkowo interesujących się amerykańskim rapem. Tutaj znajdziecie największe sławy MTV. Zobaczcie screeny z gry na konsolę GameCube.

Informacja o przedsprzedaży Quake Wars pojawiła się na serwisie IGN, wraz z nowym, niestety ekskluzywnym, zdjęciem z gry. Z informacji od dystrybutora gry, Activision, wynika, że grę będzie można zamówić w przedsprzedaży już pod koniec przyszłego miesiąca. Ci, którzy się pospieszą, będą mogli zarezerwować sobie ksywy, aby móc z nich korzystać po premierze.

Do artykułu dołączono również nowy screenshot, ukazujący mapę miejską, dokładniej zaś potyczkę w brudnej alei bliżej niesprecyzowanego miasta.

Quake Wars to kontynuacja gry Enemy Territory, w której gracze podzieleni na dwie drużyny zmierzali do osiągnięcia przeciwstawnych celów. Gra tworzona jest przez ten sam zespół. Oczekują na nią również fani innych internetowych, drużynowych gier FPS, w tym Battlefield 2, nieco zawiedzeni słabym wsparciem ze strony twórcy serii, firmy DICE i wydawcy Electronic Arts.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here