INFORMACJA PRASOWA

Minęły 4 lata od wydarzeń ukazanych na kartach książki, Jim Hawkins dorósł i czekają na niego kolejne przygody oraz spotkanie ze starymi znajomymi – w tym i najsłynniejszym piratem wszechczasów, Długim Johnem Silverem.

Mapa i tajemnicze wskazówki, przekazane przez Długiego Johna Silvera, nakierują Cię na bajeczne skarby, ukryte gdzieś na Szmaragdowej Wyspie. Czekają na Ciebie niezwykle urocze miejsca i niezliczone zagadki. Pytanie tylko, czy zdążysz zgarnąć łup, zanim zrobią to piraci? Po piętach depczą Ci bowiem Morgan, Dick i Żółty Pies, dobrze znani korsarze, z którymi masz swoje osobiste porachunki. Zagrożenie czyha jednak także ze strony istot zamieszkujących piękną, lecz tajemniczą wyspę.

• Niezwykle kolorowa, pełna detali grafika, ciepłe kolory, szum morza i śliczne miejsca Szmaragdowej Wyspy sprawią, że nawet w środku zimy poczujesz się jak na wakacjach.

• Dziesiątki różnych zagadek – rozwiąż je, albo nigdy nie odnajdziesz ukrytego skarbu!

• Podpowiedzi będzie udzielał Ci sam Kapitan Flint – rozgadana, śpiewająca marynarskie piosenki papuga. Takiego doradcy jeszcze nie było!

• Gra rozwija kreatywność i zmusza do myślenia. Rzadko kiedy mamy prostą zależność „podnieś przedmiot – użyj przedmiot”. Tutaj często trzeba kombinować, rozbierać i montować różne urządzenia, bądź ich elementy.

• W trakcie specjalnych łamigłówek nauczysz się krok po kroku wiązać różnego rodzaju prawdziwe węzły marynarskie – szotowy, cumowniczy żeglarski itd.

• Gra została stworzona przez Kheops Studios – prawdziwego eksperta od gier przygodowych, który ma na swoim koncie tak wspaniałe i docenione na całym świecie tytuły, jak Powrót na Tajemniczą Wyspę, Sekrety Leonarda da Vinci: Zakazany Manuskrypt, Tajemnica Zaginionej Jaskini, Safecracker, czy też inspirowane powieścią Juliusza Verne Podróż na Księżyc

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here