Plotki na temat tej gry pojawiały się jakiś czas temu niczym grzyby po deszczu. Jedni mówili, że tytuł ten zostanie wydany na PS3. Inni twierdzili, iż zobaczymy go tylko i wyłącznie na Xboxie 360 i pecetach.

Dziś okazało się, że rację (przynajmniej częściowo) mieli ci drudzy. W imieniu firmy Valve wypowiedział się Doug Lombardi. Po raz potwierdził, że jego studio raczej nie jest zainteresowane przenoszeniem tej i innych produkcji na superkomputer Sony.

Co ciekawe, tak samo było w przypadku The Orange Box. Wtedy jednak do twórców Pomarańczowego Pudełka zadzwonili przedstawiciele Electronic Arts, którzy zaproponowali pomoc przy przenoszeniu hitu z zeszłego roku na PS3. Tym razem nikt nie zadzwonił więc gra nie powstaje. Lombardi dodaje jednak, że wszystko jest jeszcze możliwe. Jeśli ktoś zaoferuje swoją pomoc, to Valve na pewno zainteresuje się tematem. Stwórzcie więc petycję albo zainteresujcie temat znajomych twórców gier. Być może jeszcze doczekamy się wydania tej pozycji na konsoli Sony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here