Rzeczonym rydzem jest możliwość pobrania pecetowej wersji Left 4 Dead i darmowego testowania tejże przez całą dobę. Promocja to obejmuje wszystkich użytkowników sieci Steam i będzie trwać od północy przez kolejne 24 godziny. By mieć możliwość dalszej zabawy, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu prawie 30 euro (oficjalna, steamowa cena).

Warto nadmienić, że ten jednodniowy trial uwzględnia również wydany całkiem niedawno darmowy dodatek Survival Pack, dodający do rozgrywki całkiem interesujący tryb Przetrwania, wraz z powiązanymi z nim osiągnięciami oraz niedostępne wcześniej kampanie do trybu Kontra.

Jeżeli jeszcze nie testowaliście Left 4 Dead, to zupełnie nie wiem na co jeszcze czekacie. Gra jest warta każdej ceny, także próbując tego triala na pewno się o tym przekonacie. Przy okazji może spotkacie jakiegoś Siergieja, w panice uciekającego przed zombiakami.

To już nie pierwsza tego typu oferta Valve. Kilka tygodni temu można było spędzić cały weekend przy trzeciej części Unreal Tournament III, nic za to nie płacąc.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Z promocji nie skorzystam bo już swoją kopie mam i się zastanawiam jak ktoś jeszcze mógłby nie mieć swojej ;)Ale chwalić należy Valve za takie miłe dema.

    • Z promocji nie skorzystam bo już swoją kopie mam i się zastanawiam jak ktoś jeszcze mógłby nie mieć swojej ;)Ale chwalić należy Valve za takie miłe dema.

      Się dziw! Bo ja jeszcze niemam! ;pAle już niedługo lece kupić 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here